Úterý 29. listopadu 2022, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 29. listopadu 2022 Zina

Velmi nekorektní článek…

23. 09. 2015 10:04:34
...ve kterém budu klást otázky, na které někteří lidé nemají odvahu ani pomyslet, natož je nahlas hodit do placu, a budu psát stylem hovorové mluvy používané při výročním sezení party dlaždičů v hospodě Na Růžku...

Řekl jsem si, proč, když jedna z vítězných letních povídek, kterou na pomyslnou bednu postavila sama slovutná porota, se jen hemží drsným slovníkem slévárny, proč bych nemohl použít podobný styl u článku z drsné reality dnešních dnů.

Tak, jdu na to...

Zbláznila se snad ta Merkelová, a s ní další západní politici, když kynou plnými hrstmi imaginárního duševního i materiálního bohatství Evropy, směrem k tisícům uprchlíků? Je snad paní Angela padlá na hlavu, stejně jako jeden generál v Haškově Švejkovi, který posílal protichůdné, blbé až dech beroucí rozkazy do všech koutů tehdejšího Rakouska-Uherska, aby se následně zjistilo, že je čistokrevný magor, a že patří do blázince?

Nebo není blbá, ale je za tím vším nějaký „vyšší“ zájem? Jaký a koho?

Dospěla snad někde nějaká banda senilních prachatých sráčů, co hýbou světem, k závěru, že počet obyvatel Evropy, co nejsou dobří k ničemu jinýmu, než jako potrava pro děla, potřebuje náležitě protřídit a vyselektovat? Proto vydali pokyn k opatřením, které Evropě nalomí vaz?

Fakt je dobrý nápad jedny primitivy nahradit ještě většími primitivy, navíc zblblými náboženskými dogmaty, pro Evropu cizími?

K čemu jinému, než k naší zkáze mohou být v Evropě statisíce pologramotných a negramotných Afričanů a Asiatů, kteří ve své nebetyčné blbosti věří tomu, že aby se měli dobře, stačí se dostavit na evropský kontinent?

K čemu jinému to může dospět, když otevřenou slavobránou, za radostného hýkání Merkelové a spol. proudí do Evropy tisíce a tisíce hrdlořezů z Islámského státu?

Vy sluníčka, jděte do prdele s výkřiky, že nelze všechny házet do jednoho pytle. Já, ani nikdo jiný není povinen probírat se davy nelegálů, a třídit je na použitelné, nepoužitelné, neškodné a nebezpečné.

Že jsou mezi nimi tisíce islamistů, je stejně jistý, jako že je jistý fakt, že to drtivá většina sluníček nikdy nepobere. Už jen to, že díky obrovskému množství uprchlíků není možné jednoznačně určit, kdo z nich je kdo, je nepřijatelným rizikem. Proto je ten dav nebezpečný, i kdyby v něm byl jen jeden magor, co se už už nemůže dočkat, až se vyhodí někde na evropském náměstí mezi davy lidí do luftu.

Každou kapku krve, každý zmařený život, každou tragédii, ke které v souvislosti s přílivem nelegálů do Evropy dochází, a hlavně díky debilnímu přístupu k věci ze strany Merkelové a spol., budou mít na svědomí všichni ti umanutí cvoci, co věří ve všeobecné dobro a lásku napříč letem světem.

Hovno, tohle NIKDY nefungovalo, a kdo si myslí, že to pomůže zavést, je cvok a patří do klecového lůžka. Dost mi nejde na rozum, jak může být někdo slepý k nenávisti, jakou miliony islamistů cítí k našemu světu, k naší Evropě.

Myslí si snad všichni ti dobrodějové, že kdejaký šmejd, co ještě před měsícem znásilňoval ženy a řezal hlavy mužům, a to dokonce lidem z vlastní víry, že sotva překrauluje Středozemní moře, vyleze někde na řeckém ostrově z vody, že se z něj rázem stane beránek Boží...?

Hovno!

Takovej šmejd jen bude hledat ostatní šmejdy, pak spolu budou čekat na povel, a rozpoutají v Evropě peklo. Možná to fakt někdo v Evropě chce, možná je třeba Evropu totálně rozesrat, aby bylo pak možné na spáleništích, za úžasných kšeftů a investic budovat jiný společenský systém, a to proto, protože se tenhle náš už totálně rozložil zevnitř.

Jen si to vezměte, co je v dnešní Evropě možné považovat za konstantu?

Dohody se neplní, sem – tam vyplují na povrch podrazy a sviňárny, na které by Machiavelli čuměl, jako péro z gauče. Čím dál více se naše společnost podobá Říši Římské, a to asi tak deset minut před jejím zhroucením.

Pro příklady nemusíme chodit daleko – bratři Poláci se na nás, tedy na země V4, totálně vysrali, a podrazili nám nohy. I když se ještě nedávno sami stavěli proti povinným kvótám přijímání uprchlíků, najednou otočili na pětníku, a už se nemohou dočkat, až k nim, do jejich veskrze katolické země, začnou proudit tisíce islámských oveček.

To bude radosti, to bude bardzo pěnkne...

Poláci se prostě jen znovu zanořili v řiť silnějšího, nepoučitelní, když už ne z evropské historie, tak ani z té vlastní.

My sami nemáme ani trochu představu, jak se budeme za pár let starat, a hlavně za co, o své vlastní důchodce, dnešní dlouhodobě nezaměstnaní vychovávají ze svých dětí pluky dalších doživotních pobíračů dávek, a k tomu všemu nás čekají problémy nejen s, v pracovním procesu nepoužitelnými imigranty, ale hlavně s jejich náboženskými móresy a s radikalizací jejich myšlení.

Fakt skvělá budoucnost!

Jako příklad „použitelnosti“ imigrantů v těch nejprimitivnějších pracovních pozicích, kde stačí mít ruce a nohy, mám pro Vás jednu ukázku. Na videu můžete vidět, jaký přínos na stavbě má imigrant, který dostane strašně složitý úkol – smotat prodlužovačku...

Autor: Vladimír Kroupa | středa 23.9.2015 10:04 | karma článku: 40.79 | přečteno: 2569x

Další články blogera

Vladimír Kroupa

Co je na Rusku teroristického?

Někteří to vidí tak, že nic. Všechno je v pořádku, Rusko využívá svého práva na velikost a sílu, Ukrajina si může za lekci ze slušného chování sama, a jestli ne sama, tak spolu se Západem...

25.11.2022 v 11:40 | Karma článku: 28.88 | Přečteno: 777 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Ani omylem se nechci zastávat Ruska, ovšem…

... některé horké hlavy by se měly zchladit. Mám na mysli hlavy některých novinářů a televizních redaktorů, a hlavně politiků. Našich...

16.11.2022 v 11:33 | Karma článku: 47.14 | Přečteno: 12094 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Pro ukrajinské civilní oběti ruských zločinů můžeme udělat víc…

Současně s tím, můžeme udělat něco pro sebe, hlavně pro ty z nás, kteří stále nevěří, závidí, nenávidí a názorově stojí na straně, která není morálně ospravedlnitelná...

2.11.2022 v 10:40 | Karma článku: 36.53 | Přečteno: 2447 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Kdo má největší strach z potenciálního prezidenta, Petra Pavla…?

Na hlavu Petra Pavla, toliko kandidáta na prezidenta ČR, se v posledních dnech snesla vlna kritiky za jeho minulost, respektive za to, jak se k ní staví.

26.10.2022 v 12:43 | Karma článku: 35.05 | Přečteno: 1611 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Irena Fuchsová

Repeťák

Žena pracuje bez zbytečných kudrlinek, protože ví, čím dřív udělá to, co udělat chce, tím dřív se dopracuje k vytoužené chvíli, kterou bude mít jenom pro sebe, a kterou si po letech praxe dokáže bravurně uchránit a do mrtě užít.

28.11.2022 v 23:04 | Karma článku: 12.97 | Přečteno: 289 | Diskuse

Jiří Turner

Vážně politika do sportu nepatří?

Tenhle nesmysl posloucháme vždy, kdy se začne – většinou ve fotbale – řešit rasová, genderová, náboženská, válečná a aktuálně lidskoprávní problematika. Konečně, opravdu si myslíte, že je vrcholový fotbal pouze sport?

28.11.2022 v 22:06 | Karma článku: 21.50 | Přečteno: 823 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Když vojáci udělají chybu

V posledních dnech přicházejí z Izraele a historických regionů Judea a Samaří zprávy o problematickém chování některých vojáků. Ačkoli jde o excesy jednotlivců, je nutné se jimi vážně zabývat.

28.11.2022 v 21:41 | Karma článku: 12.59 | Přečteno: 195 | Diskuse

Jan Ziegler

Vyvrácené lži o Donbasu a Majdanu, viníkem nepokojů byla a je Moskva

Tak prý Ukrajina si může za válku sama. Je to nesmysl, který přesvědčivě vyvrátil v několika článcích na webu deník.cz Jaroslav Krupka. Žádná genocida Rusů se na východě Ukrajiny nekonala.

28.11.2022 v 20:59 | Karma článku: 25.97 | Přečteno: 600 | Diskuse

Radka Johnová

Petr Neužil má V hlavní roli srdce

Srdce je conditio sine qua non, mozek rozhoduje. Profesor Neužil opravuje srdce, píše srdcem a umí používat svůj mozek, to vše s humorem a nadhledem. Přečtěte si jeho názory.

28.11.2022 v 20:15 | Karma článku: 7.43 | Přečteno: 113 | Diskuse
Počet článků 2174 Celková karma 32.62 Průměrná čtenost 3075

Bývalý bouřlivák, bývalý rváč, bývalý voják štěstěny, bývalý kalič, bývalý spisovatel. Současný pozorovatel všedností i jinakostí, na které se dnes ze svého skladu vzpomínek dívá úplně jinak, než jak se na ně díval v těch bývalých, bouřlivějších dobách...

 Dum Spiro Spero... 

 

                                

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

více

Ivan Trojan si s manželkou vypořádal majetek, bulvár spekuluje o rozvodu

Ivan Trojan (58) a Klára Pollertová-Trojanová (51) si v září podle veřejně dostupných dokumentů vypořádali společný...

Přemýšlím o sebevraždě, říká Obermaierová kvůli plynu a drahým energiím

Herečka Jaroslava Obermaierová (76) prozradila, že má strach z drahých energií a nedostatku plynu. Kvůli tomu dokonce...

Vsadil na neobvyklý nápad, už má 35 zaměstnanců a rostou i do světa

Lukáš Legát začal podnikat před devíti lety. Z původně garážové firmy je dnes společnost s pětatřiceti zaměstnanci,...

Raketa byla Ukrajince, nebo Rusa? rýmuje Nohavica na kanálu Bobošíkové

Problematiku rakety dopadlé na polské území zpracoval ve své nové písni Jaromír Nohavica. „Ta raketa byla Ukrajince,...

Metro v plamenech. Londýnská tragédie odhalila nový fyzikální jev

Metro patří k nejbezpečnějším dopravním prostředkům na světě. Přesto ani jemu se nevyhnou nehody s desítkami mrtvých....